Zaproszenia!

logo_festiwal_2015_beztla_srednie

 

Piąty Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się w dniach od 27 do 28 listopada 2015 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. Już dzisiaj znamy zarys programu jednej z najciekawszych imprez promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce!

Aby otrzymać zaproszenie na V edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie wystarczy wpłacić dobrowolną kwotę na rzecz Fundacji „Chrześcijańskie Granie”:

 

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal.[liczba zaproszeń]).

 

Może być to 20, 50  albo inna kwota. Wydrukuj potwierdzenie i odbierz zaproszenie już od 9 listopada w sklepie Chrześcijańskie Granie przy Dewajtis 3 w Warszawie. Informacje o zaproszeniach dostępne poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Festiwal odbywa się dzięki hojnym i otwartym sercom! Buduj z nami fundację „Chrześcijańskie Granie”:

ZOSTAŃ NASZYM AMBASADOREM!

 

Aby zostać Ambasadorem, należy wysłać do nas maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie. Do obowiązków ambasadora będą należały: modlitwa w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz dokonanie wpłaty raz w roku minimum 100 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador). Każdy Ambasador otrzyma zaproszenie na Festiwal Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz inne wydarzenia organizowane przez fundację „Chrześcijańskie Granie”.

 

ZOSTAŃ ZŁOTYM AMBASADOREM

 

Aby zostać Złotym Ambasadorem, należy wysłać do nas maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie. Do obowiązków ambasadora będą należały: modlitwa w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz dokonanie wpłaty raz w roku minimum 1000 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador). Każdy Ambasador otrzyma zaproszenie na Festiwal Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz inne wydarzenia organizowane przez fundację „Chrześcijańskie Granie”.

 

 

„CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”

 

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.

 

 

W czerwcu powołaliśmy fundację „Chrześcijańskie Granie”, które ma jeszcze lepiej zajmować się tworzeniem platformy dla rozwoju sceny z dobrym przesłaniem. Wśród głównych zadań znalazły się:

 

  • Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie – promocja salek muzycznych.  To w nich młodzi zaczynają swoją przygodę z muzyką chrześcijańską

 

  • Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy – koncert ewangelizacyjny odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy zespół, który pojawił się na scenie muzycznej. Chcemy, aby z salek muzycznych młode zespoły spotkały się podczas Koncertu Debiuty. Jesteśmy przekonani, że Debiuty zmieniają rynek muzyki chrześcijańskiej.

 

  • Festiwal Chrześcijańskie Granie – wydarzenie odbywa się na jesień każdego roku. Pokazujemy w nim to co jest dojrzałe i najciekawsze. Zapraszamy do udziału wszystkich, ale przede wszystkim tych, którzy są już po swoim fonograficznym debiucie. Wśród zgłoszonych nowości chcemy wybrać najlepszą premierę. Festiwal to również czas poświęcony na modlitwę oraz dobre spotkania.

 

Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie, Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie może mieć fundamentalne znaczenie dla rozwoju polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Bez Twojego wsparcia jest to niemożliwe!

 

 

Scroll to Top